Apartmány ROKYTKA se nalézají v nově postavené moderní budově v Horní Rokytnici nad Jizerou.

Poloha budovy je ideální pro letní (na rozcestí turistických cest a cyklostezek) i zimní rekreaci (30m od lyžařských vleků).

Můžete zde aktivně sportovat nebo prostě jen relaxovat. Vše závisí jen na Vás. Ať přijedete v jakémkoliv ročním období garantujeme Vám že si vždy příjdete na své.

Rokytnice v létě > www.rokytnice.com

Malebné horské městečko Rokytnice nad Jizerou se nalézá v západní části Krkonoš. Rokytnice je rozložena v údolích Jizery, Černého a Huťského potoka, malebnost celého údolí je dotvářena neopakovatelným horským horizontem, kterému vévodí Kotel a Lysá hora.

Rokytnice nad Jizerou je vstupní branou do Krkonoš i Jizerských hor a je ideálním místem aktivní dovolené po celý rok i výborným cílem rodinných výletů. Zdejší krásná příroda láká k pěším horským túrám i kratším procházkám po okolí a cykloturistice. Vyznavači adrenalinových sportů si přijdou na své při jarním sjíždění řeky Jizery nebo paraglidingu či rogalovém létání z úbočí Lysé hory. Sportovní nadšenci mohou využít tenisové a volejbalové kurty, zatravněné fotbalové hřiště, kuželnu, bowlingové centrum, sportovní halu, sauny a fitness centra.

Vybavenost střediska doplňují obchůdky, množství ubytovacích kapacit v hotelích, penzionech, apartmánech a v soukromí. Je zde několik útulných vináren a hospůdek, diskotéky, bary, restaurace a bistra. Všechna tato zařízení jsou připravena poskytnout Vám kvalitní služby a zpříjemnit Váš pobyt v Rokytnici nad Jizerou.

Rokytnice v zimě› > www.rokytnice.com

Rokytnice nad Jizerou je známé středisko cestovního ruchu v České republice s ideálními podmínkami pro provozování zimních sportů. Vzniklo zde sdružení provozovatelů lyžařských vleků – Skiregion Rokytnice nad Jizerou, který nabízí společné jízdné na 27 lyžařských vlecích. Jedná se o provozovatele TJ Spartak, vleky Udatný, skiareál Pařez, skiareál Modrá Hvězda a skiareál Bahýnka.

Největším provozovatelem lyžařských vleků je TJ Spartak, která vlastní areály Horní Domky a Studenov.
V Horních Domkách naleznete snowpark, sedm lyžařských vleků a čtyřsedačkovou lanovou dráhu, která vede na vrchol Lysé hory (1 315 m n.m.), denně upravované sjezdové tratě všech náročností (modrá, červená, černá).

Studenov je známý především dlouhými mírnými svahy, které jsou vhodné pro začínající lyžaře, rodiny s dětmi a středně zdatné lyžaře. TJ Spartak na Studenově vlastní čtyři lyžařské vleky. Dalšími provozovateli na Studenově jsou vleky Udatný a ski areál Pařez. V obou areálech je k dispozici lyžařská škola, skiservis, půjčovna a úschovna lyžařského vybavení, občerstvení. Skibus po celé Rokytnici nad Jizerou zdarma.

Novinky letošní sezóny: parkovné na centrálních parkovištích zdarma, nový vlek ve snowparku u lanové dráhy, rozšířené technické zasněžování a nové orientační značení v Horních Domkách, společné jízdné na 27 vlecích v rámci Skiregionu Rokytnice nad Jizerou.

Největší novinkou letošní sezóny je zrušení zákazu snowboardu na lanovce na Lysou horu. Jedná se zatím o zkušební provoz a bude záležet pouze na chování snowboardistů, jestli zákaz padne úplně. Proto prosíme všechny milovníky snowboardu, aby se podle toho chovali a nevyjížděli mimo značené tratě.

TOP